שיחה:עמוד ראשי

מתוך organicwiki
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

שלום לכולם

הגעתי לפה ממש במקרה, סתם מתוך חיפושים בגוגל אחרי ויקיפדיה. וגיליתי ויקי גינון אורגני. אז אני רוצה להגיד לכם מברוק, ושלחתי מייל לכל החברים שלי עם הכתובת של האתר.

רק שאלה אחת לי אליכם: למה אין פה מזנון ודלפק יעוץ?? נכון שזו קהילה קטנה, אבל זה ממש חשוב לדעתי. שבת שלום עידן ד 18:15, 18 מרץ 2005 (IST)

יאלה קדימה

שלום רב (מאוד) עידן :-) זו היא קהילת ויקי חדשה (בערך... בת מספר שבועות, תחילת מרץ) ואתה מוזמן להוסיף/לעדכן/לתקן... כחלק מהאתר הגינה האורגנית. נדב :-)

תודה נדב, דרך אגב, האם יש לאתר כתובת ישירה? יען כי כתובת ללא כל האחוזים והמספרים בסוף.
לגבי הוספות ועידכונים אני לא כל כך יודע, אבל אני אשמח לתקן ולעזור. עוד שאלה לסיום- איך אתם מפרסמים את האתר? כי אני הגעתי ממש במקרה, בחיפוש בגוגל, אבל נראה לי שאפשר (וצריך) לפרסם את האתר בפורומים באינטרנט. זהו. שבוע טוב עידן ד 18:59, 21 מרץ 2005 (IST)

הויקי של הגינה האורגנית...

למעשה הויקי הוא תוספת חדשה (יחסית) לאתר הגינה האורגנית. באתר שילבתי תוכנות שונות כפי שציינתי בדף האודות. התחלתי את הויקי האורגני כאמצעי לבניית מדור גידול עצי פרי (הבוסתן האורגני). לאט לאט מתגנב בי הרצון לבנות את מדור האקולוגיה המעשית בעזרת מנגנון הויקי ואולי אף להעביר את האתר כולו לויקי. . . :-)

תשמע, אם תחליט לעשות את זה זה יהיה אדיר, אבל זה דבר שדורש השקעה בבניית מערכת נורמלית, ופרסום האתר בפורומים ובויקיפדיה. זה הרבה השקעה, אבל זו הדרך הטובה ביותר להתרחב. אם תחליט ללכת על זה, והעסק יצליח- האתר יהיה האתר הנצפה ביותר בנושא החקלאות האורגנית. טוב, שיהיה בהצלחה בכל מקרה עידן ד 19:06, 22 מרץ 2005 (IST)
גם אני חושב כמו עידן. האזרח דרור 15 אוקטובר 2005 11:01 (IST)
כלים אישיים
גרסאות שפה
מרחבי שם
פעולות
ניווט
תיבת כלים